Ze zdziwieniem stwierdziłam że na tym blogu nie prezentowałam moich prac decoupage.
A cały czas działam :-)
Skończyłam moją trzecią ikonę przedstawiającą Madonnę z Dzieciątkiem i aniołami.
Ikona na bejcowanej desce złocona i reliefowana.
Mam wrazenie że zdjęcie nie oddaje jej piękna.Zrobię jutro lepsze zdjęcie przy lepszym świetle.
Matka Boże przytula policzek do policzka małego Jezusa.
Jest smutna jakby wiedziała co czeka jej Syna i ją samą. Nad Matką i Synem czuwają anioły.
Ikona będzie prezentem dla znajomych na poświęcenie domu.
Mam nadzieję że I. tu nie zagląda ;-)
Weekendowe śniadania. Frittata pełna warzyw.
-
Frittata to idealne, proste i szybkie danie na weekendowe śniadanie.
Niezależnie od pory roku. Wystarczy warzywa zmienić na te dostępne w danej
chwili. ...
1 tydzień temu




Niecierpliwie czekam na wystawienie zdjęć pudełka na herbatę :-) Ikona b. ładna!
OdpowiedzUsuńDziękuję :-) Ostatnio "wzięło"mnie na ikony i kończę kolejną- tym razem z aniołem.
OdpowiedzUsuńPudełeczko jeszcze chwilę i tez będzie gotowe :-)