piątek, 5 lutego 2010

Dolamido

Dolamido to naszyjnik z barwionego jadeitu bardzo prosty w swej formie : stopniowane oponki przeplatane malinowymi kulka jadeitu.
Śpiewałam kiedyś w chórze studenckim - cudowny czas :D Spiewaliśmy różne utwory: klasyczne i nowoczesne-góralskie kolędy i ukraińskie kolędy. Jeździliśmy do Europie co w tamtych czasach było czymś niezwykłym :-)
Część z utworów b. mocno zapadła mi w pamięć m.in współczesny utwór gdzie śpiewało się  do-la-mi-do-do-mi re-la- do-la-do re-la... Rewelacyjna zabawa :-) Zawsze dobrze mi się to kojarzy i wesoło- jak ten naszyjnik-takie kolorowe nutki :-)

 

Ten cieniowany jadeit jest różowy z nutkami :-) malinowymi i szarymi...

6 komentarzy:

 1. Hehehehe też chodziłam kiedyś na chór, na rozgrzewkę było: do-mi-sol-mi do-fa-la-fa.... nutki naszyjnikowe wyjątkowo urocze, wesołe i wiosenne. Dzięki za ten uśmiech, co mi go zostawiłaś na twarzy swoim wpisem!

  OdpowiedzUsuń
 2. no to same chórzystki widzę, ja też się łapię do tego grona;) nutkowo-pozytywny!!! Cyryllo Twoje candy śni mi się nocami i ciągle się zastanawiam co Ty wykombinowałaś;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witajcie siostry chórzystki :D
  Ipsa właśnie piszę post z rozwiązaniem zagadki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojjj... tez piekny ten naszyjnik Cyryllo!

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo radosny naszyjnik:)tak mi się ciepło skojarzył:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem zachwycona Twoimi pracami i z radością pragnę podarować Ci moje wyróżnienie http://1.bp.blogspot.com/_IEW4O8qZEvY/S21B1NeRI4I/AAAAAAAAAKs/-brsE3q765A/s1600-h/moje+wyr%C3%B3%C5%BCnienie.jpg

  OdpowiedzUsuń