Naszyjnik powstał dawno i nie mógł doczekać się wykończenia.
Mam ostatnio wrażenie że żyję w letargu...
Ale się doczekał i mogę go wreszcie zaprezentować.Zdjęcia do poprawy :-/
Letycja jest z fioletowego lepidolitu i jaspisu morskiego.
Jeszcze w czerwcu wygrałam candy u Flory :-) Prześliczne niebanalne kolczyki.
A niespodzianką była broszka- piękna !
Uwielbiam kolczyki i uwielbiam tą broszkę. Kolczyki są b. leciutkie i zawsze zwracaą uwagę.
Broszka podobnie ;-)
Flora jeszcze raz dziękuję :-)))
Weekendowe śniadania. Frittata pełna warzyw.
-
Frittata to idealne, proste i szybkie danie na weekendowe śniadanie.
Niezależnie od pory roku. Wystarczy warzywa zmienić na te dostępne w danej
chwili. ...
1 tydzień temu








Piękne połączenie kolorów - wyszło subtelnie i elegancko!
OdpowiedzUsuńPiękności.
OdpowiedzUsuńA w kolczykach to normalnie i zwyczajnie się zakochałam.
pozdrawiam
prześliczne kolczyki - kapturki!
OdpowiedzUsuńLetycja - przepiękne imię, śliwkowy kamyk - do schrupania, a zielony jaspis (mój ulubiony kolor) tak troszkę marmurkopodobny ;P
Gratuluję Ci wygranej:)
OdpowiedzUsuńNaszyjnik jak zwykle świetny:)
Pozdrawiam:)
Bardzo elegancki naszyjnik,w moim stylu;)
OdpowiedzUsuńGratuluje wygranej.
Lubię zestawienie fioletu z zielenią.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie
Piękne zestawienia Twoje i prezentowe:)
OdpowiedzUsuń